ZŠ a MŠ Holasice

okres Brno-venkov,

Sdělení

Poděkování paní Minevich
Děkujeme paní Minevich za domeček na dvoreček ve třídě Sluníček.

Datum: 28. 1. 2020

Děkujeme všem,kdo připravil bramborovou specialitu na "Bramborovou olympiádu",která byla ve třídě Sluníček.Akce se velmi vydařila a díky Vám jsme získali i nové recepty.Kolektiv MŠ.

Datum: 28. 1. 2020

Dovolte mi touto cestou poděkovat všem rodičům, kteří věnovali sladkosti a pohoštění našim dětem z MŠ při masopustní obchůzce. Jmenovitě paní Kubátové, Kypré, Mrhačové, Svobodové, Bulové,Čáslavové,Duchoňové,Komendové,Kordulové,Lipecké,Ludinové,Mátlové,Menšíkové, Suchyňové, Zrůbkové, Dutkové, Vlčkové, Vološinové a Ungrové.

Za celý kolektiv MŠ Jaromíra Saletová

Datum: 28. 1. 2020

Děkujeme paní Menšíkové za zakoupení primulek na okenní výzdobu MŠ na ulici J.Fučíka.

Za celý kolektiv MŠ Jaromíra Saletová

Sdělení

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 18. 4. 2019 bude provoz mateřské školy zajištěn pro všechny nahlášené děti na J. Fučíka v době od 7:00 -16:30.

V Holasicích dne 9. 4. 2019
Mgr. Pavlína Zámečníková

Datum: 28. 1. 2020

Děkujeme našim maminkám za nákup truhlíků, květin a sazenic jahod pro pěstování s "Malým zahradníkem" v MŠ, jmenovitě paní Stejskalové, Hadzievové, Zrůbkové, Bulové, Vidovičové, Suchyňové, Čáslavové, Lipecké, Úlehlové a Kordulové.

Velice si vážíme Vašeho zájmu a pomoci.

Jaromíra Saletová, Jana Horáková a Markéta Sedláková

Datum: 28. 1. 2020

Děkujeme všem hodným maminkám za zakoupení sladkostí a dárkových předmětů do balíčků ke Dni dětí, jmenovitě:

Paní Ungrové, Dutkové, Vlčkové, Grófové, Vološinové, Stejskalové, Moderové,Mátlové Haně, Hadzievové, Heumannové, Kubátové, Kypré, Minevičové, Stejskalové Šárce, Zollmanové, Žižkové, Bulové, Čáslavové, Duchoňové, Smetanové, Jelenové, Komendové, Lipecké, Ludinové, Mátlové, Menšíkové, Ryšánkové, Smržové, Suchyňové, Úlehlové, Vidovičové, Zrůbkové.

Kolektiv učitelů MŠ Holasice.

Datum: 28. 1. 2020

Děkujeme panu Úlehlovi za zapůjčení a obsluhu skákacího hradu na společné akci oslavy Dne dětí.
Vážíme si Vaší pomoci.

Kolektiv učitelů MŠ

Datum: 28. 1. 2020

Děkujeme všem rodičům, kteří zakoupily sladkosti, ovoce a další drobnosti dětem do mikulášského balíčku. Jmenovitě děkujeme paní Brezuleanu, p. Bula, p. Čáslavové, p. Dočkalové, p. Hadvzhiev, p. Kubátové, p. Kypré, p. Lipecké, p. Ludinové, p. Marčákové, p. Minevič, p. Mrhačové, p. Novákové, p. Smržové, p. Stejskalové, p. Suchyňové, p. Úlehlové, p. Zollmanové, p. Zrůbkové, p. Čupové, p. Ungrové, p. Grofové, p. Hudečkové, p. Kostelecké, p. Mátlové, p. Perglerové, p. Petrželové, p. Pokorné, p. Přichystalové, p. Samardžič, p. Goldové, p. Heumannové, p. Komendové, p. Kordulové, p. Nohelové a p. Švecové.
Velice si vážíme Vaší pomoci.
kolektiv učitelů MŠ

Datum: 28. 1. 2020

Děkujeme panu Ing. Liboru Kahounovi z Agra Stošíkovice a. s. - farma "U tří dubů" za jablka do mikulášského balíčku pro děti z MŠ Holasice.
Velice si vážíme Vaší pomoci.
Jaromíra Saletová, vedoucí učitelka

Počasí dnes:

10. 4. 2020

oblacno

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Velký pátek deštivý - dělá rok žíznivý.

Obec Holasice