Čtvrt den - Londýn

19.10.2015 07:20

Čtvrtý den jsme se vrátili zpět do Londýna. Tentokrát se naše skupina oddělila od ostatních, kteří pokračovali do Windsoru. S dětmi nás řidiči vysadili na letišti Heathrow. Metrem jsme dojeli do centra, kde jsme si vyzvedli lístky na atrakce. Jako první jsme zvolili London eye. Děti z výšky poznávaly místa, kde jsme společně byly první den a v kapsli se jim velice líbilo. Poté jsme si zašli na 4D kino, kde jsme shlédli krásný šestiminutový film o Lonýně. Díky speciálním efektům to rozhodně nebyla nuda a děti odcházely plné dojmů. Metrem jsme se přesunuli do Muzea Madame Tussaud. Zde jsme strávili téměř 3 hodiny. Prohlíželi jsme si různé postavy, pojmenovávali je a fotili se. Součástí prohlídky byla i jízda taxíky (jako na kolotočích), kde jsme viděli důležité mezníky v historii Anglie. V muzeu jsme si i zašli do 5D kina, kde jsme shlédli film o záchraně Londýna Marvelovskými hrdiny. Na zpáteční cestě k Londýnskému oku, kam pro nás dojel autobus, jsme stihli projížďku double deckerem a nákup suvenýrů na Trafalgarském náměstí. Po krásném dni jsme se spokojení (a samozřejmě unavení) vrátili ke svým rodinám.