Cyklistický výlet

05.10.2012 08:15

V pátek 5.10. jsme sjeli před začátkem vyučování u školy. Zimní oblečení a kouř od úst napovídal, že ranní počasí je chladné.Věřili jsme, že po velké přestávce, kdy jsme měli vyjíždět, sluníčko podzimní oblohu prohřeje. Krátce po desáté hodině jsme nasedli na kolo, projeli obcí a hurá do přírody. Někteří žáci nasadili ostré tempo, jiní si vychutnávali jízdu pohledem do přírody. Cestou podél řeky do Vojkovic jsme zjistili, že někteří mají problém s přehazováním a při ostrém šlapáním se posunují velmi pomalu. Vše jsme vyřešili a na druhé straně řeky jsme si odpočinuli a občerstvili se. Cesta do Rajhradu pak uběhla rychle a všichni se už těšili na domácí buchty, které jsme měli na oběd.

Doufáme, že jak jsem se s létem sportovně rozloučili, tak ho příští rok přivítáme.

Zámečníková, Kalová a žáci 3.a 4.roč.

Cyklistický výlet  Cyklistický výlet

Celou fotogalerii z našeho výletu si můžete prohlédnout ve fotogalerii ZŠ