Den otevřených dveří

23.03.2013 18:16

21.3.2013 jsme přivítali s žáky kalendářní jaro i rodiče v barvách žluté a zelené. I výzdoba školy byla jarní, i když za okny vládne stále " paní zima."

Rodiče měli možnost nahlédnout nejen do výuky, ale také si prohlédnout celou školu. Mladší žáci se výborně zapojili do všech činností, které pro ně paní učitelka nachystala. Někteří měli trému, protože je sledovali rodiče, ale nakonec ukázali, že jsou velmi šikovní. Ti starší zase předvedli, jak už dokáží pracovat v daltonské výuce. Se zadanými úkoly si  poradí s využitím učebnic, slovníků, ale také internetu. V rámci skupinové práce si už úkoly umí rozdělit. Příjemnou odměnou za splněnou práci jsou nejen přidělené body, ale také chvíle na společenské hry či jinou oddychovou činnost.

Těšíme se na rodiče zase příští školní rok !

Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.