Dýňování na zahradě

18.10.2012 20:45

Ve čtvrtek ráno nás ve škole přivítalo sluníčko a my už jsme se nemohli dočkat dýňování.
Odpoledne se sice zatáhlo, ale rodiče ani děti to neodradilo Již před třetí hodinou byli na školním dvoře první zájemci.Rodiče, ale také babičky se pustili do rozřezávání dýní a děti pak vydlabávaly a vyřezávaly obličeje. Nakonec je někteří ještě ozdobili přírodninami, takže nevypadaly vůbec strašidelně. Nejhezčí však bylo, kdy jsem je společně rozmístili před školou a rozsvítili svíčky.
Dýně svítily a my jsme mohli chvíli posedět a ochutnat moučníky, které přinesly šikovné maminky a babičky.

A co na to řekly děti?

• Včerejší dýňování bylo fajn,hezká akce.

M.Mlečka, 4.roč.

• Líbilo se mi vyřezávání a sladkosti.

M.Mlích, 3.roč.

• Mně se líbilo jak jsem dýni dělal a zapaloval před školou.

S.Dufek, 4.roč.

• Mně se nejvíce líbilo, že si děti užívaly a jak to v noci svítilo.

D. Zollmanová, 3.roč.

• Líbilo  se mi, jak jsem šla s mamkou večer na procházku a ty dýně krásně svítily.

T. Kalová, 4. roč.

Všechny fotogafie naleznete v naší Fotogalerii.