Poslední den a návrat domů

19.10.2015 07:46

Dnes, v pondělí, mají děti poslední výuku do 13 hodin. Poté se společně přesuneme do centra Worthingu, kde má od rána autobus povinnou devítihodinovou přestávku. S dětmi jsme se domluvili, že si zajdeme na tradiční fish and chips. Děti budou mít svačinu od rodin, ale tu si necháme do autobusu. Ve zbytku času si děti chtějí hrát na pláži. Před odjezdem si koupíme v autobuse párek. Předpokládaný odjezd je v 17:30. Hrubý odhad řidíčů na čas návratu do Brna je úterý kolem 15té hodiny. Jakmile na Rozvadově vjedeme do ČR, rozešlu všem sms, jak se situace aktuálně jeví. Od té doby mi klidně volejte a já vám povím, jak se cesta vyvíjí a můžu Vám říct přesnější čas příjezdu. Autobus nás vysadí opět u hotelu Boby v Brně.