Vystoupení ke Dni matek

14.05.2013 22:13

V pátek 10.5. v podvečer vyvrcholilo několikatýdenní úsilí v nacvičování básní, písní, tanců atd. vystoupením na počest maminek, které v neděli měly oslavit svůj svátek. Žáci mateřské a základní školy, stejně jako žáci ZUŠ v Rajhradě předvedli, co se naučili. Viděli jsme šikovné tanečnice, zpěvačky, recitátory a recitátorky, hudebníky i sportovce. S mateřskou školou jsme procestovali svět a žáci 3. a 4. třídy zahráli pohádku O veliké řepě v angličtině.

Doufáme, že maminky a babičky, stejně jako tatínkové a ostatní hosté s námi strávili příjemný čas.  

Poděkování patří všem dětem, které vystupovaly a také pedagogům, kteří program připravili.

Zvláštní poděkování patří paní Perníkové, která ušila děvčatům pěkné sukýnky.

Fotky si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.