ZŠ a MŠ Holasice

okres Brno-venkov,

Důležité informace

Mateřská škola:

Obědy budou ve školním roce 2019/2020 dováženy ze ZŠ a MŠ Syrovice.

Přihláška ke stravování

Po vyplnění přihlášky, kterou dostanete od p.učitelek, dostanete od p.Fialové ze Syrovic přihlašovací údaje.

Pokud se prozatím nepůjde někomu přhlásit do jídelny a bude chtí jídlo odhlásit kontaktujte p. Fialovou 724 921 502.

Základní škola:

Rodiče žáků 1. ročníku a nových žáků nahlaste obědy třídním učitelkám na 1. týden.

Obědy pro ZŠ budou ve školním roce 2019/2020 dováženy ze Zdravého Restaurantu Vitalité  O případné změně budete včas informováni.

Postup pro přihlášení strávníků ke stravě platby záloh a objednávání jídel ZŠ Holasice

Postup:

1. Zaregistrujte se na www.strava.cz
  2. Až budou všichni zaregistrovaní, vedoucí stravování nahraje objednaná jídla od 3.9. - 6.9.2019 dle seznamu
  3. Dostanete email s přístupovými údaji a nahraje se vám i platba

Počasí dnes:

17. 5. 2021

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, na východě většinou zataženo s deštěm. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Májová vlažička - naroste travička, májový deštíček - poroste chlebíček.

V máji aby ani hůl pastýřova neoschla.

Obec Holasice