ZŠ a MŠ Holasice

okres Brno-venkov,

Důležité informace

Mateřská škola:

Obědy budou ve školním roce 2019/2020 dováženy ze ZŠ a MŠ Syrovice.

Přihláška ke stravování

Po vyplnění přihlášky, kterou dostanete od p.učitelek, dostanete od p.Fialové ze Syrovic přihlašovací údaje.

Pokud se prozatím nepůjde někomu přhlásit do jídelny a bude chtí jídlo odhlásit kontaktujte p. Fialovou 724 921 502.

Základní škola:

Rodiče žáků 1. ročníku a nových žáků nahlaste obědy třídním učitelkám na 1. týden.

Obědy pro ZŠ budou ve školním roce 2019/2020 dováženy ze Zdravého Restaurantu Vitalité  O případné změně budete včas informováni.

Postup pro přihlášení strávníků ke stravě platby záloh a objednávání jídel ZŠ Holasice

Postup:

1. Zaregistrujte se na www.strava.cz
  2. Až budou všichni zaregistrovaní, vedoucí stravování nahraje objednaná jídla od 3.9. - 6.9.2019 dle seznamu
  3. Dostanete email s přístupovými údaji a nahraje se vám i platba

Počasí dnes:

28. 11. 2020

zatazeno

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 1 až 5°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Nejtěžší a neodolnější rybu poskytuje listopad.

Chodí-li se v adventě bez kožicha, bude se v postě jistě nosit.

Obec Holasice