ZŠ a MŠ Holasice

okres Brno-venkov,

Nová opatření od 10. 9.b2020

Vážení rodiče,

Ministerstvo zdravotnictví stanovilo, že od čtvrtka 10. 9. platí povinné nošení roušek ve vnitřních prostorách budov. Dálo vypsalo 25 výjimek z této povinnosti.
Od 10. 9. 2020 platí pro všechny osoby pohybující se ve společných prostorách školy povinnost nosit roušku. Společnými prostorami jsou: šatny, chodby, toalety, školní jídelna. Žáci a učitelé nemusí mít nasazenou roušku pouze během svého pobytu ve třídách (v kabinetech), v době vyučování v učebnách, v tělocvičně a dále během konzumace ve školní jídelně.
Prosím, aby žáci měli s sebou ve škole dvě roušky a také sáček, do kterého budou roušku odkládat v době výuky a při konzumaci v jídelně.

Děkuji všem za dodržování nových opatření

Mgr. Pavlína Zámečníková, ředitelka školy

Datum vložení: 10. 9. 2020 14:16
Datum poslední aktualizace: 10. 9. 2020 14:19
Autor:

Počasí dnes:

21. 10. 2020

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Pranostika na akt. měsíc

Čím déle vlaštovky u nás v říjnu prodlévají, tím déle pěkné a jasné dny potrvají.

Svatá Voršila a Kordula - patronky větru.

Obec Holasice