ZŠ a MŠ Holasice

okres Brno-venkov,

Nová opatření od 10. 9.b2020

Vážení rodiče,

Ministerstvo zdravotnictví stanovilo, že od čtvrtka 10. 9. platí povinné nošení roušek ve vnitřních prostorách budov. Dálo vypsalo 25 výjimek z této povinnosti.
Od 10. 9. 2020 platí pro všechny osoby pohybující se ve společných prostorách školy povinnost nosit roušku. Společnými prostorami jsou: šatny, chodby, toalety, školní jídelna. Žáci a učitelé nemusí mít nasazenou roušku pouze během svého pobytu ve třídách (v kabinetech), v době vyučování v učebnách, v tělocvičně a dále během konzumace ve školní jídelně.
Prosím, aby žáci měli s sebou ve škole dvě roušky a také sáček, do kterého budou roušku odkládat v době výuky a při konzumaci v jídelně.

Děkuji všem za dodržování nových opatření

Mgr. Pavlína Zámečníková, ředitelka školy

Datum vložení: 10. 9. 2020 14:16
Datum poslední aktualizace: 10. 9. 2020 14:19
Autor:

Počasí dnes:

2. 3. 2021

jasno

Bude většinou jasno až skoro jasno, zpočátku na většině území zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo. Denní teploty 8 až 12°C, při déletrvající nízké oblačnosti jen 4°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Lépe od hada býti uštknut, než v březnu od slunce ohřát.

O svaté Anežce od kamen se nechce.

Obec Holasice