O nás

Jsme základní škola rodinného typu s výukou žáků na 1. stupni spojená s mateřskou školou. Součástí školy je školní jídelna - výdejna a dvě oddělení školní družiny.

Našim cílem je budování otevřené školy pro děti a jejich rodiče, školu s aktivními pedagogy, školu spolupracující, školu s přátelskou a tvůrčí atmosférou, školu všemožně podporující zdravý životní styl a pohyb. Naši zaměstnanci se snaží vést děti k pracovitosti, zodpovědnosti, slušnosti a úctě k hodnotám a tradicím.

V naší škole usilujeme o prostředí pohody, zdravého učení a otevřeného partnerství mezi žáky, jejich rodiči, učiteli a vedením školy. Ve smyslu vzdělávání s důrazem na získávání kompetencí  podporujeme a vytváříme podmínky pro uskutečňování širokého okruhu školních i mimoškolních aktivit (letní a zimní školy v přírodě, exkurze, poznávací zájezdy, kulturní a sportovní akce apod.).