ZŠ a MŠ Holasice

ZŠ a MŠ Holasice,

okres Brno-venkov,

Ovoce do škol

Projekt se vztahuje na žáky prvních až pátých ročníků a jeho cílem je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit zdravé stravovací návyky ve výživě dětí a bojovat proti epidemii dětské obezity.K účinnosti celého projektu přispívá fakt, že veškerá distribuce ovoce a zeleniny je s finanční podporou Evropského společenství.Nezanedbatelným prvkem celého projektu je vytvoření funkčního vztahu škola - rodina.

Vážení rodiče, budeme rádi, když nás v projektu podpoříte a pomůžete nám upravit stravovací návyky. Jistě máme společný cíl - zdravé a šťastné děti!

Žáci 3.a 4.ročníku jsou zapojeni do čtenářského a charitativního programu „Čtení pomáhá“

Datum vložení: 28. 1. 2020 19:47
Datum poslední aktualizace: 28. 1. 2020 19:47
Autor:

Počasí dnes:

5. 6. 2020

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 15 až 19°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Často-li se v červnu hrom ozývá, kalné léto potom přicházívá.

Za suchého června rádi nebýváme, za vlhkého vína chleba nemíváme.

Obec Holasice