ZŠ a MŠ Holasice

ZŠ a MŠ Holasice,

okres Brno-venkov,

O školce

Mateřská škola v Holasicích se od září 2018 skládá ze tří tříd s celodenním provozem. Máme tu třídu Sluníček, Včeliček a Dráčků. Kapacita školy je 50 dětí a pro školní rok 2020/21 jsou všechna místa obsazena. V mateřské škole pracuje 6 učitelek a škola naplňuje ŠVP PV „Svět je nádherná kniha, ve které se učím číst“. Budova MŠ na ulici J. Fučíka 149, kde jsou umístěny třídy Sluníček a Včeliček je dostatečně materiálně vybavena a má k dispozici menší dvorek s nabídkou různých herních prvků. Třída Dráčků se nachází v budově ZŠ na ulici Palackého 24. Všem dětem z mateřské školy je poskytována pestrá vzdělávací nabídka s důrazem na školní připravenost. Pro děti je připraveno podnětné prostředí s širokým spektrem pomůcek a materiálů, s nimiž mají děti možnost experimentovat, manipulovat, zkoumat je, a to jak ve spontánních, tak v řízených aktivitách.

Počasí dnes:

25. 9. 2020

zatazenosdestem

Bude zataženo, občas déšť nebo přeháňky. Denní teploty 15 až 19°C, na západě kolem 13°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Zářijová slota - hrstka deště, fůra bláta.

Prší-li často v září, z lesů se dlouho voda paří.

Obec Holasice