Informace ke školní družině

Školní družina 2023/2024

Informace pro zákonné zástupce

• zákonný zástupce vyplní zápisový lístek, který následně odevzdá ve škole
  • na zadní straně zápisového lístku je třeba vyplnit – čas, kdy bude dítě odcházet ze školní družiny (dále jen ŠD), taktéž zda dítě odejde v doprovodu či samo
  • v případě, že dítě bude ze školní družiny vyzvedávat jiná osoba než zákonný zástupce, vyplní a odevzdá zákonný zástupce Zmocnění k vyzvedávání dítěte pověřenou osobou
  • provozní doba ŠD je pondělí až pátek 7. 00 – 7.40, poté 11:40 – 16:30
  • dítě navštěvující ŠD je povinno se stravovat ve školní jídelně
  • doby odchodů dětí jsou stanoveny po návratu z obědu ve 12:30 a ve 13:00, od 15:00 do konce provozu.
  • pro vyzvednutí dítěte zazvoňte na zvonek u vstupních dveří školy a vyčkejte na příchod dítěte
  • mimo stanovené časy dítě odchází zcela výjimečně, ve ŠD plníme výchovně vzdělávací program, proto prosíme nenarušovat činnosti
  • pokud dítě odchází v jinou dobu, než je uvedeno v zápisním lístku, musí předložit vyplněné a zákonným zástupcem podepsané Uvolnění (je uloženo na školním webu)
  • dítě nemůže být ze ŠD uvolněno pouze na základě telefonátu